LASHES


APLIKÁCIA MIHALNIC


3D Mihalnice - sa jednotlivo lepia na vlastné prírodné mihalnice špeciálnym lepidlom. Pri dodržaní príslušnej domácej starostlivosti môžu vydržať 3D mihalnice tak dlho ako prírodné mihalnice. 3D mihalnice sú tvrdšie ako ostatné druhy. Môžu sa nosiť dlhodobo.

Alternatívou 3D mihalníc sú 4D mihalnice, 5D mihalnice  a Volume (objemové)  mihalnice , ktoré sú podstatne tenšie a lahšie, jemnejšie. 

4D mihalnice - 4D mihalnice majú dlhšiu životnosť a sú vylepšenou verziou klasických 3D mihalníc. 4D riasy sú viac nadľahčené, teda ich nosenie je veľmi prirodzene a komfortné. Mihalnice sú pružnejšie. Ich povrch je zdrsnený, v dôsledku čoho lepidlo drží stabilnejšie a zvyšuje sa tak ich životnosť. 

5D mihalnice - 5D mihalnice vytvárajú efekt objemnosti nakoľko sa ich tam dáva 3:1 . Sú podobné ako aplikácia 4D mihalníc. 

Volume mihalnice - na každú prírodnú mihalnicu sa nalepí špeciálnou technikou 5-7 tenučkých rias na každú prírodnú mihalnicu. Tým sa vytvorí efekt bohatých, hustých mihalníc. Riasy sú objemové , a teda aj dámy, ktoré majú vlastné riasy redšie môžu mať vo výsledku krásne, hustejšie mihalnice. Používané sú jemné riasy hrúbky  0,07 mm a 0,05 mm.

Mega Volume mihalnice - na každú prírodnú mihalnicu sa nalepí špeciálnou technikou odlahčených 15 ks kašmírových tenučkých 0,03 mm rias na každú prírodnú mihalnicu. Tým sa vytvorí efekt bohatých, mega hustých čiernych mihalníc. Riasy sú extra objemové dokonca aj klientka ktorá má svojích málo a jemné sa da vytvoriť efekt hustého oka samozrejme mihalnice sú ultra lahké. 


UPOZORNENIE: Prosím dodržujte ho nakoľko ovplyvňuje aplikáciu 

- pred aplikáciou budte nenalíčená (špirála,linky,tiene)
- mihalnice si očistite bezolejovým a bezglykolovým odličovacím prípadne vodou prípravkom na oči a umyte si ich jemným mydlom a vodou (deň pred tým)
- neaplikujte si mihalnice ak ste chorá alebo ak máte sezónne alergie
  ak sú vo vašom tele hormonálne zmeny (menštruácia,tehotenstvo,tabletky) je slabá priľnavosť (môžu rýchlejšie vypadať ) -  je to individuálne 
- rýchlejšie vypadávanie mihalníc ak máte mastnú pokožku 
  pri užívaní antibiotík ,liekov, inekcií sa vypadávanie môže niekoľko krát urýchliť
  pre udržanie mihalníc v čo najlepšom stave nepoužívajte olejové ani krémové odličovače , špirálu .
- nepretierajte si oči, nepoužívajte klieštiky na mihalnice
- nepúšťajte na riasy prúd vody
- vybrať kontaktné šošovky pred aplikáciou 
- neťahajte za riasy - môžete vytrhnúť vlastné mihalnice!
- nepoužívajte trvalú na riasy ani farbu na riasy
- riasy nechajte odstrániť profesionálovi
- 24 hodín po nalepení nesmú prísť do styku s vodou


Doplnenie mihalníc je do 4 týždňov za cenu dorábky, po 4 týždňoch sa účtuje cena nových mihalníc . Reklamácia je do 3 dní maximálne, pri zistení zlej starostlivosti mihalníc sa reklamácia zamieta.