LASHES


APLIKÁCIA MIHALNIC

3D Mihalnice - sú základné mihalnice ktoré tu boli ako prvé časom ich iné stylistky začali volať 1D .Tieto mihalnice sa jednotlivo jedna umelá na jednu prirodzenú lepia špeciálnym lepidlom určeným na aplikáciu.. Pri dodržaní príslušnej domácej starostlivosti môžu vydržať 3D mihalnice tak dlho ako prírodné mihalnice. 3D mihalnice sú tvrdšie ako ostatné druhy ale máme v ponuke aj jemnejšie. 

životnosť : 2-3 týždne

4D mihalnice - 4D mihalnice majú dlhšiu životnosť a sú vylepšenou verziou klasických 3D mihalníc. 4D mihalnice sú viac nadľahčené, teda ich nosenie je veľmi prirodzené a komfortné. Mihalnice sú pružnejšie. Ich povrch je zdrsnený, v dôsledku čoho lepidlo drží stabilnejšie a zvyšuje sa tak ich životnosť. 

životnosť : 2 a viac týždnov 

5D mihalnice - 5D mihalnice vytvárajú efekt objemnosti nakoľko sa ich tam dáva 3:1 . Sú podobné ako aplikácia 4D mihalníc ale vytvoria o niečo hustejší efekt. Mihalnice su odlahčené a najčastejšie používané v hrúbke 0.07mm. 

Volume mihalnice - na každú prírodnú mihalnicu sa nalepí špeciálnou technikou 5-7 tenučkých rias na každú mihalnicu. Tým sa vytvorí efekt bohatých, hustých mihalníc. Tieto  objemové mihalnice možu nosiť aj dámy, ktoré majú vlastné mihalnice redšie môžu mať vo výsledku krásne, hustejšie mihalnice. Používané sú jemné mihalnice hrúbky  0,05 mm a 0,03mm.

životnosť : 3 a viac týždnov

Mega Volume mihalnice - na každú prírodnú mihalnicu sa nalepí špeciálnou technikou odlahčených okolo 9-15 ks  tenučkých 0,03 mm rias na každú prírodnú mihalnicu. Tým sa vytvorí efekt bohatých, mega hustých čiernych mihalníc. Mihalnice sú extra objemového efektu dokonca aj klientka ktorá má svojích málo a jemné sa da vytvoriť efekt hustého oka samozrejme mihalnice sú ultra lahké. 

životnosť : 3 a viac týždnov 

UPOZORNENIE: Prosím dodržujte ho nakoľko ovplyvňuje aplikáciu 

- pred aplikáciou budte nenalíčená (špirála,linky,tiene)

- mihalnice si očistite bezolejovým a bezglykolovým odličovacím prípadne vodou prípravkom na oči a umyte si ich jemným mydlom a vodou (deň pred tým)
- neaplikujte si mihalnice ak ste chorá alebo ak máte sezónne alergie
  ak sú vo vašom tele hormonálne zmeny (menštruácia,tehotenstvo,tabletky) je slabá priľnavosť (môžu rýchlejšie vypadať ) -  je to individuálne 
- rýchlejšie vypadávanie mihalníc ak máte mastnú pokožku 
  pri užívaní antibiotík ,liekov, inekcií sa vypadávanie môže niekoľko krát urýchliť
  pre udržanie mihalníc v čo najlepšom stave nepoužívajte olejové ani krémové odličovače , špirálu .
- nepretierajte si oči, nepoužívajte klieštiky na mihalnice
- nepúšťajte na riasy prúd vody
- vybrať kontaktné šošovky pred aplikáciou 
- neťahajte za riasy - môžete vytrhnúť vlastné mihalnice!
- nepoužívajte trvalú na riasy ani farbu na riasy
- riasy nechajte odstrániť profesionálovi
- 24 hodín po nalepení nesmú prísť do styku s vodou


Doplnenie mihalníc je do 4 týždňov za cenu dorábky, po 4 týždňoch sa účtuje cena nových mihalníc . Reklamácia je do 3 dní maximálne, pri zistení zlej starostlivosti mihalníc sa reklamácia zamieta.  

© 2016 Všetky práva vyhradené
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!