Zažmurkajte a

usmejte sa na svet. Nádherný a zvodný pohľad vďaka krásnym dlhým
mihalniciam môže byť aj Váš. 


3D Mihalnice sú základné mihalnice ktoré tu boli ako prvé časom ich iné stylistky začali volať 1D .Tieto mihalnice sa lepia jednotlivo jedna umelá na jednu prirodzenú lepia špeciálnym lepidlom určeným na aplikáciu.. Pri dodržaní príslušnej domácej starostlivosti môžu vydržať 3D mihalnice tak dlho ako prírodné mihalnice. 3D mihalnice sú tvrdšie ako ostatné druhy-typy. Tieto mihalnice su ideálne na prvotné vyskúšanie. 

4D mihalnice  majú dlhšiu životnosť a sú vylepšenou verziou klasických 3D mihalníc. 4D mihalnice sú viac nadľahčené, teda ich nosenie je veľmi prirodzené a komfortné. Mihalnice sú pružnejšie. Ich povrch je zdrsnený, v dôsledku čoho lepidlo drží stabilnejšie a zvyšuje sa tak ich životnosť. 

5D mihalnice  vytvárajú efekt objemnosti nakoľko sa ich tam dáva 3:1 . Sú podobné ako aplikácia 4D mihalníc ale vytvoria o niečo hustejší efekt. Mihalnice su odlahčené a najčastejšie používané v hrúbke 0.07mm. 

Volume mihalnice na každú prírodnú mihalnicu sa nalepí špeciálnou technikou 5-7 tenučkých rias na každú mihalnicu. Tým sa vytvorí efekt bohatých, hustých mihalníc. Tieto  objemové mihalnice možu nosiť aj dámy, ktoré majú vlastné mihalnice redšie môžu mať vo výsledku krásne, hustejšie mihalnice. Používané sú jemné mihalnice hrúbky  0,05 mm a 0,03mm.

Mega Volume mihalnice na každú prírodnú mihalnicu sa nalepí špeciálnou technikou odlahčených okolo 9-15 ks  tenučkých 0,03 mm rias na každú prírodnú mihalnicu. Tým sa vytvorí efekt bohatých, mega hustých čiernych mihalníc. Mihalnice sú extra objemového efektu dokonca aj klientka ktorá má svojích málo a jemné sa da vytvoriť efekt hustého oka samozrejme mihalnice sú ultra lahké.  UPOZORNENIE: Prosím dodržujte ho nakoľko ovplyvňuje aplikáciu 

- pred aplikáciou budte 24hod  nenalíčená (špirála,linky,tiene)

- mihalnice si očistite bezolejovým a bezglykolovým odličovacím prípadne vodou prípravkom na oči a umyte si ich jemným mydlom a vodou (deň pred tým)
- neaplikujte si mihalnice ak ste chorá alebo ak máte sezónne alergie pretože Vám nemusia držať
  ak sú vo vašom tele hormonálne zmeny (menštruácia,tehotenstvo,tabletky) je slabá priľnavosť (môžu rýchlejšie vypadať ) -  je to individuálne 
- rýchlejšie vypadávanie mihalníc ak máte mastnú pokožku 
  pri užívaní antibiotík ,liekov, inekcií sa vypadávanie môže niekoľko krát urýchliť
  pre udržanie mihalníc v čo najlepšom stave nepoužívajte olejové ani krémové odličovače , špirálu .
- nepretierajte si oči, nepoužívajte klieštiky na mihalnice
- nepúšťajte na riasy prúd vody
- vybrať kontaktné šošovky pred aplikáciou 
- neťahajte za riasy - môžete vytrhnúť vlastné mihalnice!
- nepoužívajte trvalú na riasy ani farbu na riasy
- riasy nechajte odstrániť profesionálovi
- 24 hodín po nalepení nesmú prísť do styku s vodou ani saunou či soláriom.
Doplnenie mihalníc je do 4 týždňov za cenu dorábky, po 4 týždňoch sa účtuje cena nových mihalníc . Reklamácia je do 3 dní maximálne, pri zistení zlej starostlivosti mihalníc sa reklamácia zamieta.  

VITAJTE 

LOVELY BEAUTY lashes - LOVELY BEAUTY by Luna 
 
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!